Boru Çevirici

Boru Çevirici

Kamesh Ayaklı Boru Çevirici , çapın değişken olduğu silindirik parçaların çevre kaynaklarında kaliteli ve hızlı bir çözüm ortağıdır. Tanklar, basınçlı kaplar, kule boruları, kazanlar, depolar, reaktörler, yakıt varilleri gibi dairesel parçaların çevre kaynağının atılması için bu parçaların döndürülmesinde kullanılmaktadır.

Çeviriciler, gerek otomatik¹ gerekse elle kaynaklarda, hızı ve verimi arttırdığı gibi, vinç kullanımını en aza düşürmesinden dolayı çelik konstrüksiyon atölyelerinde önemli bir yere sahiptir.

Boru Çeviriciler ile operatörler iş parçasını saat yönüne ya da saat yönünün tersine hassas bir şekilde kumanda paneli üzerinden kontrol edebilecekleri ayarlanabilir hızlarda rahatça döndürebilirler. Boru Çeviricilerin takımı; 1 tahrikli ve 1 avare olmak üzere iki üniteden oluşmaktadır. Özel uygulama durumuna göre tahrikli ve avare ünitelerinin sayısı değiştirilebilir.

Otomatik kaynak aparatı opsiyoneldir.

 

Standart Özellikler
3 , 5 ve 8 ton kapasite standartındadır. Talebe göre opsiyonel üretim yapılmaktadır.
Ayarlanabilir dönüş hızı
Kademeli yükseklik ayarı
Kablosuz uzaktan kumandalı
Kumanda paneli üzerinde dönüş takibini sağlayan dijital hız göstergesi
Darbe ve sarsıntıyı önleyici poliüretan tekerlekler
Frenli ve cebri fan soğutmalı motorlar

Opsiyonel Özellikler
Ray üzerinde manuel ve otomatik hareket etme özelliğine sahiptir.

Teklif Alın

Ayaklı boru çevirici; tank, basınçlı kap, kule boruları, kazan, depo, reaktör, varil gibi dairesel iş parçaların çevre kaynağının yapılması için parçaların çevrilmesinde kullanılmaktadır.